Justin Sun Tweet’ledi: BitTorrent Token %16 Yükseldi

TRON’un ve bununla beraber BitTorrent’in de sahibi olan Justin Sun, BitTorrent Token’in (BTT) fiyatı üstündeki tesirini bir kez daha kanıtladı. Sun, Twitter hesabından kısa sürede büyük bir duyuru yapacaklarını deklare etti ve BTT’nin fiyatı %16’dan fazla terfi etti. İlginç bir halde, Sun, duyurunun ne olduğuna dair hiçbir ipucu vermedi.

Justin Sun, Twitter hesabını oldukça etken kullanıyor ve takipçilerine projeleri hakkında sıkı sık informasyon paylaşımı yapıyor. Sadece Sun bugün oldukça değişik bir şey yapmış oldu. Ne hakkında bulunduğunu bile açıklamadan yakın gelecekte bir duyuru yapacaklarını deklare etti.

Esasen bir şey açıklamadığı gerçeğinden bağımsız olarak, BitTorrent Token’ın (BTT) fiyatı, tweetin peşinden anlamsızca terfi etti. Gün içinde BTT fiyatı, Sun’ın ve popülaritesinin etkisiyle yüzde 16’dan fazla yükseliş yaşadı.

Justin Sun aklına gelen fikrin gerçekleşme ihtimalinin %70 bulunduğunu belirtmesine karşın, takipçilerine ümit satmaya devam etti. Pozitif yönde gelişimleri belirtmekle, toplumu yanıltmak içinde ince bir çizgi var ve Justin Sun bu durumun bilincinde değil. 

BitTorrent token ile ilgili hazırlamış olduğumuz içeriğimizi buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.