Justin Sun Yeni Gizli Projesiyle Youtube ve Netflix’i Yok Etmeyi Amaçlıyor

Tron’un kurucusu Justin Sun gizli saklı projesini deklare etti. Twitter üstünden yapmış olduğu “gizemli duyuru” açıklamalarıyla takipçilerini ve yatırımcılarını devamlı bir beklenti içine sokmaya çalışan Justin Sun, yeni projesini duyurdu.

Tron ve Bittorrent

Yeni projesinin BitTorrent ve DLive odaklı bulunduğunu belirten Justin Sun, hem de söz mevzusu gelişmeyle Tron ve Bittorrent’e 100 milyon yeni kullanıcı çekebileceklerini kaydetti.

Bu proje ile ilgili en rahatlatan şey ise, Justin Sun’ın yeni bir token çıkarma ardında olmadığını açıklaması. Meydana getirilen açıklamada yeni gizli saklı projede BTT ve TRX ortaklaşa kullanılacak ve iki kripto para da bu işten yarar sağlayacak. Yapmış olduğu son Twitter paylaşımında Sun bu gizli saklı projenin Twitch, Periscope, Netflix ve YouTube’un sektördeki hakimiyetlerini kırmayı amaçladığını kaydetti.

DLive

YouTube’da 102 milyon abonesi olan meşhur YouTuber PewDiePie,  TRON ağına geçiş icra eden Blockchain tabanlı gösterim platformu DLive’da da canlı yayınlarına devam ediyor. Öyleki ki son canlı yayınında PewDiePie, BitTorrent ve TRON’dan bahsetti ve Tron’un “100 milyondan fazla kullanıcısı” bulunduğunu belirtti.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.