Koinex Borsası Yeni Tokenler Ekledi

Hindistan’da etken olarak yüksek komisyon ücretlerinden dolayı pek fazla kullanılmayan sadece buna karşın bayağı fazla tanınan Koinex borsası tarafınca bugün itibari ile borsaya 15 yeni token eklendiği açıklandı. Kripto para dünyası ile ilgili olarak son dönemde ciddi tartışmalar yaşanırken, borsaların güvenilir tokenleri bünyelerine eklemeleri de dikkatlerden kaçmayan bir detay.

Hindistan Merkez Bankası tarafınca engellemelere yönelik adımlar atılmasına karşın ülke genelinde borsa siteleri üstünden kripto para ticareti en üst seviyede devam ediyor. Bunun en kolay örneği Koinex borsası ile kendisini gösterirken, eklenen 15 tokenin bugün borsa sitesi üstünden alım ve satış yapılabilecek şekilde tüm kullanıcılar tarafınca ulaşılabilecek şekilde ayarlandığı açıklandı.

Koinex Borsası Türkiye’den Kullanıma Kapalı

Yurt dışı borsası olması dolayısı ile Türkiye’den direkt olarak Koinex borsasına erişim mümkün değil. Türkiye’de etken olan borsa sitelerinden alım ve satış yapabilecek olduğunuz suretiyle normal olarak bazı şekilleri kullanarak Koinex borsası üstünden de işlemler yapabilirsiniz. Güvenliği mevzusunda ise Türkçe dil bilgisi olmaması dolayısı ile ve alan kişi temsilcisi olmamasından dolayı birçok problem yaşanabilecek bulunduğunu akılda tutulmalı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.