Koinim: Bitcoin Cash Alım ve Satımları Yapabilirsiniz

Türk borsa sitesi Koinim tarafınca bugün meydana getirilen açıklamada bugünden itibaren Bitcoin Cash alım ve satım işlemlerinin borsa üstünden yapılabilir hale getirilmiş olduğu açıklandı. Kripto paralar ile ilgili olarak son 1 aydan bu yana ciddi bir yükseliş içinde olan ve ilgi görmeye süregelen Bitcoin Cash’in Koinim borsası (Türkiye’nin en tanınan borsa sitelerinden) koinim tarafınca alım ve satım izni verilmesi bir öteki tabir ile borsa sitesine eklenmesi güvenliği ise en üst düzeye çıkardı.

Kullanıcılar yabancı web sitelerinden Bitcoin Cash almak yerine Türkiye’de kurulu olan ve etken olarak binlerce yatırımcının kullandığı Koinim borsasından bundan sonrasında Türkçe dil desteği yardımıyla daha rahat yatırım yapabilecekler.

Mail Gönderdiler

”Koinim olarak sizlere, 27.04.2018 zamanı itibarıyla platformumuzda Bitcoin Cash alım/satım ve geçirme hizmeti vermeye başladığımızın haberini vermekten mutluluk duyarız.” açıklaması ile gönderilen mailde kullananların alım ve satım, geçirme işlemlerini rahatça yapabilecek olduğu açıklandı. Kullananların bu karara iyi mi tepki verecek oldukları ile ilgili ise en azından şu aşamada pek fazla bir yorum olmadığını rahatça söyleyebiliriz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.