Kripto Cüzdan Teknolojisinde Büyük Yenilik!

Piyasalar değişken olduğunda, kripto işlemlerindeki en minik bir gecikme bile yüksek maliyete sebep olabiliyor ve şimdi, bir kripto para cüzdanı, kuyrukta kaç işlem olduğuna bakılmaksızın, transferlerin üç dakikadan kısa sürede tamamlanmasına müsaade eden bir çözüm tasarladığını söylüyor.

Freewallet, Changelly ile yeni bir özellik için ortaklık kurdu ve ERC-20 tokenleri ile beraber toplam 54 token ve coin desteklendi. Buna dünyanın en büyük kripto para birimleri Bitcoin (BTC), Eter (ETH), EOS (EOS) ve Litecoin (LTC) de dahil.

Kripto Cüzdan Teknolojisindeki Yeniliklerin Yararları

Freewallet, bu teknolojiyle ilgili olarak vakit tasarruflarının yanı sıra, başka avantajlarının da bulunduğunu söylüyor. Müşteriler, işlem ücretleri ödemek zorunda kalmayacakları için mühim seviyede daha düşük maliyetlerden faydalanabilecekler. Tecim ve satın alma alışkanlıklarını değerlendirerek birisinin kimliğini tespit etmenin mümkün olduğu zincir içi transferlerin aksine, bu zincir dışı yaklaşım kullanıcının anonimliğini korumasına destek olabilir.

Chanelly CEO’su Eric Benz, “Freewallet benim en sevdiğim cüzdan uygulamalarından biri olmaya devam ediyor. Ortaklığımız güçlenerek aşama kaydediyor. Zincir dışı işlemler yapabilme özelliğiyle Freewallet artık fazlaca daha yüksek bir hızda performans sergiliyor ve müşteriler için toplam maliyeti daha da düşürüyor. ”

Freewallet başkanı Solomon Brown da Eric Benz kadar istekli konuştu: “Changelly ile uzun süredir çalışıyoruz. Beraber edindiğimiz başarı göstermiş tecrübe ve karşılıklı itimat, zincir dışı borsaları Freewallet’e entegre etmemizi ve böylece üç milyondan fazla kullanıcıya mümkün olan en iyi hizmeti sunma hedefimizi daha da ileriye taşımamızı sağlamış oldu. ”

Freewallet’in web cüzdanı, hem iOS hem de Android cihazlarda kullanılabiliyor. 

Son zamanlarda, kripto borsaları tarafınca sunulan hizmetlerin güvenilirliği eleştirilmeye başlandı. Coinbase, Bitcoin büyük bir fiyat hareketi yaptığında devamlı olarak kesintiye uğramış olduğu için eleştirildi. Gene bazı durumlarda trader’lar, varlıklarının kıymeti düştüğünde hesaplarına giriş yapamadılar.

Bağımsız Cüzdanların Cazibesi

Freewallet bir gizleme hizmetidir. Bu, işlemle ilgili bir problem olduğunda kullananların problemi çözme mevzusunda yardım almak için alan kişi destek ekibiyle iletişime geçebileceği anlamına gelir. Hesaplar ek olarak bir parolanın yada kullanıcı adının unutulması durumunda kurtarılabilir. Freewallet kullanıcıları için e-posta, Google, Feysbuk ve telefon numarası da dahil olmak suretiyle dört oturum açma yöntemi vardır.

Şirket, bağımsız cüzdanların çekiciliğinin, tüm varlıklarını tek bir yerde tutmayı sevmeyenlere aşinalık ve kolaylık sunacağını savundu. Freewallet, bağımsız cüzdanlar ve tek bir para birimini destekleyen kredi kartları içinde bir karşılaştırma yapmış oldu. Tek para cüzdanlarını kullananlar, daha uygun şartlarda kripto ile giriş ve çıkış yapma fırsatı elde edeceklerinden daha düşük işlem ücretlerinden de yararlanabilirler.

Toplulukla Emek verme

Şirket geçtiğimiz günlerde etken kullanıcılar için 15 Haziran’dan 12 Temmuz’a kadar bir kripto borsası maratonu bulunduğunu deklare etti. Kümülatif işlem toplamları en yüksek olan üç kullanıcı ve en fazla işlem icra eden öteki üç kullanıcı fazladan para iadesi ile ödüllendirilecek. Ekip, bir ay süresince haftalık olarak rastgele beş kullanıcıya daha çok ödül verileceğini belirtti.

Freewallet ek olarak en esin verici hikayeler ve kullanım örnekleri için de bir çekiliş duyurdu. Şirkete bakılırsa, Twitter’da en fazlaca beğeni alan, yorum meydana getirilen ve paylaşılan hikayenin yazarı ekipten fazladan bir ödül alacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.