Kripto Para Alım Satım Yazılımı Kullanıcılara Birden Fazla Borsada Aynı Anda İşlem Açma Fırsatı Tanıyor

Bulut tabanlı kripto para yazılımı sağlayıcısı, kripto para alırken ve satarken birden fazla borsa kullanmanın cazip yararları bulunduğunu söylüyor ve hesapları tek bir yerde birleştirmek için sezgisel bir arayüz sunduğunu iddia ediyor.

TradeSanta’daki yöneticiler, birden fazla borsa kullanmanın, günlük yatırımcıların daha geniş işlem çiftlerine erişim sağlayabileceği, piyasada neler olduğuna dair daha geniş bir perspektiften bakabileceği ve hatta bir işlem platformunun Bitcoin’i ötekilerden daha ucuza sattığı süre arbitrajdan yararlanabileceği anlamına geliyor.

TradeSanta, tüm bu kripto para borsalarının bulut tabanlı yazılımına bağlanmasını elde eden sezgisel bir API yardımıyla çoklu oturum açmanın negatif yanlarını ortadan kaldırdığını belirtiyor. Kullananların hesaplarını süratli ve güvenli bir halde bağlamalarına destek olacak adım adım yönergeler ve yeni yatırımcıların hangi borsaların kendileri için doğru olabileceğine karar vermelerine destek olabilecek bilgiler sağlıyor.

İki dakikada kolay bot kurulumu

Borsaları bağlama süreci tamamlandığında, TradeSanta, kullanıcılarının iki dakika içinde işlem botlarını etken etme özgürlüğüne haiz olduklarını söylüyor. Tek yapmaları ihtiyaç duyulan tecim yapmak istedikleri işlem çiftini seçmek.

Bu şekilde platform üstünden long ve short stratejileri eklenebilir, şu demek oluyor ki piyasalar yükseliş ve yükseliş bölgesinde olduğunda aktifleştirme potansiyeli vardır. Kâr edebilecek hedefleri konuşlandırılabilir, böylece belirli fiyat seviyelerine ulaşıldığında pozisyonlar derhal kapatılır ve piyasa göstergeleri doğru olduğunda yeni işlemlerin otomatikman açılması için teknik göstergelere güvenilebilir. Bu stratejiler manuel olarak oluşturulabilir yada kullanııc tercih ederse, daha evvelde birçok kez kontrol edilen ve evvelde ayarlanmış şablonlara güvenebilirler.

Tradesanta’yı derhal kullanabilirsiniz

Kripto para ticareti günde 24 saat, haftada yedi gün gerçekleştirilebilir. Bundan dolayı piyasa hareketlerini devamlı kovuşturmak neredeyse imkansızlaşıyor. Otomasyon yardımıyla TradeSanta, kullananların bilgisayarlarına yada telefonlarına devamlı bağlı kalmadan fırsatları yakalamalarını sağlayarak uykuya dalmalarını şu demek oluyor ki öteki bir deyişle öteki ticari çıkarlarını takip etmelerini sağlar.

Saydam analitik, yatırımcıların botlarının devamlı iyi mi performans gösterdikleri hakkında kapsamlı güncellemeler alabilmelerini ve volatil zamanlarında anında uyarı sunan Telegram bildirimleri alabilmeleri anlamına geliyor.

Bir milyondan fazla işlem

TradeSanta verileri, otomatik platformuna olan talebin sıhhatli bir halde arttığını gösteriyor. Yazılımı ile 1 milyondan fazla fırsat tamamlandı ve 14.500’den fazla tecim botu, yazı yazıldığı sırada etken durumda. Web’de ve Android ve iOS cihazlarına yönelik uygulamalar vasıtasıyla sunulan yazılımın ek olarak 36.500 etken kullanıcıdan oluşan canlı bir topluluğu var.

Şirket, tüm arka plandaki yatırımcıların kendileri için doğru paketi bulmasını elde eden net bir fiyatlandırma yapısı sağlamaya çalıştı ve başarı göstermiş oldu. Parasız bir plan, evvelde ayarlanmış tüm tecim stratejilerine, sınırsız sayıda işlem çiftine ve aynı anda en fazla iki botun kullanımına erişim sağlar. Abonelikler, mevcut tecim botlarının sayısını artırır.

Türkçe dili destekliyor

Internasyonal görünümde TradeSanta, son zamanlarda Türkçe ve Portekizce de dahil olmak suretiyle yeni dillerdeki yazılımlarına destek verdi. Yöneticiler bunun mahalli öğrenci cevap bulunduğunu söylüyor – iç veriler kripto botlarına ilginin son zamanlarda Türkiye ve Brezilya’da arttığını gösteriyor.

Yazılım, Binance, Huobi, Upbit, HitBTC, Bitfinex ve Bittrex benzer biçimde bir takım büyük internasyonal kripto para platformlarını destekliyor. Şirkete bakılırsa, yakında BitMEX ve OKEx ile bağlantı kurulacak.

Coinbilgi.net yazıda geçen bilgilerden ve ilgili ürün ya da hizmetlerle ilgili hasar, kâr-zarar ya da kayıplardan görevli değildir. Coinbilgi.net, yazıda adı geçen şirket, ürün ya da hizmetle ilgili okuyucuların itina göstererek kendi araştırmalarını yapmalarını önerir.

Sponsorlu makaleleriniz için [email protected]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.