Kripto Para Piyasalarında Bayram Havası!

Kripto paralarda bir bayram havası yaşanıyor. 6.400 dolar sınırını aşan Bitcoin yardımıyla tüm kripto paralarda artış yaşanırken, vatandaşların bu artışlar yardımıyla kuvvetli bir duruş sergilemeye başlamış olan kripto para piyasasına geri dönmek mevzusunda daha süratli adımlar atacak olmaları piyasa hacminde de artışları bununla beraber getirmekte. Bitcoin fiyatının artması ile beraber kripto paraların tamamında artışlar olurken, bir kısım kripto parada ise düzgüsel düzey ve denge korundu

Coin360 sitesinin verilerine bakılacak olursa sabah saatlerinden itibaren Bitcoin, Ethereum, NEO, Tron, XMR, IOTA ve EOS dahil tüm kripto paralarda ibre yukarı yönlü bir grafik çizerek %4 ila %8 oranları içinde bir kazanç yaşattı.

Kazançlı Bir Gün Oldu

Bugün kripto para yatırımcıları için oldukça kazançlı bigün olurken, bazı yatırımcıların ise yatırımlarından kazanç elde eder etmez sektörde olan yatırımlarını arttırmaları ve pozitif yönde yorumların fazlaca fazla artış göstermesi ilgi odaklarından birisi oldu.

En fazla yatırımın Bitcoin’de olduğu kripto para piyasasında, Ethereum ve EOS benzeri altkoinlerde sık sık ilgi görüyor ve ilgi görmesinin yanında devamlı kendisine yeni yatırımcılar buluyor.

  • Yatırımlarınızı değerlendirirken kıymet kazanacak kripto paralardan yana tercihlerde bulunmanız ve bilinmedik kripto paralardan uzak durmanız ilerleyen süreçte yatırımcı olarak sizin yararınıza olacaktır.
  • Kripto para piyasasında 1 dolarlık yatırımınız dahi olsa bir yatırımcı sayılırsınız ve bunun karşılığını almak sizin hamle ve yatırımlarınıza bağlıdır. Bitcoin 100 dolar seviyesinden daha azca bir seviyede iken yatırım yapmış olup 20.000 dolar seviyesinde varlıklı olanlar iyi mi oluyorsa sizde aynı şekilde gelecekte yatırımlarınızın karşılığını oldukca daha iyi şekilde ve yüksek oranlarda geri dönüşler ile alabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.