Kripto Para Piyasası Kazandırdı, Yatırımlar Artıyor

Yabancı bir web sitesinde paylaşılan habere gore son 24 saat içinde yükseliş yaşayan Bitcoin’e ilgi aniden arttı. Tüm dünyada yatırımcıların yine yükseliş dolayısı ile yatırımlarını arttırdıkları açıklanırken, bir öteki taraftan ise kripto paralar üstünde son 24 saatten beridir esen pozitif ve sıcak havanın tesirinin fazlaca daha çok yatırımcıyı piyasaya çekmiş olduğu açıklandı.

Bugün gün içinde gece saatlerinden beridir %17 oranında kıymet kazanan  Bitcoin, averaj olarak dolara endeksli olmasından dolayı Türk kullanıcılar için aslına bakarsan pahalı bir yatırım iken, şimdilerde kıymet kazancı sonucunda Türk kullanıcılarında bu alanda ilgisinin daha çok arttığı söyleneblir.

İddia: Yatırımcılar Son Haftaların Rekorunu Kırdı

İddialara gore 24 saat içinde %17 oranında kıymet kazanan Bitcoin’e ilginin artması sonucunda rekorlar kırılmaya yakın bir seviyeye yaklaştığı ve bu senenin sonunda eski seviyesine varabilecek hatta fazlaca daha çok yükselebilecek olan BTC’nin şimdiden bugün yaşanmış olan ani yükseliş sonucunda kullanıcılara son 30 günün üstün dereceli kazancını kazandırdığı ve son birkaç haftanın rekorunun bugün kırıldığı iddia ediliyor. BTC yatırımcılarının ise yükselişten fazlaca memnun oldukları belirtilmekte.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.