Kripto Para ve Blockchain Dünyası Crypto Talks’ta Buluşacak

Türkiye ve MENA bölgesinin önder yeni medya ve pazarlama şirketlerinden biri olarak konumlanan CC Media House, Crypto Talks adını taşıyan etkinliklerinin ilkini 28 Ocak 2020 tarihinde 42 Maslak ininal Espor Arena’da düzenleyecek.

Her ayın son haftası gerçekleştirilecek Crypto Talks etkinliklerinde kripto para ve blockchain dünyasının yatırımcı ve profesyonellerini bir araya getirerek sektörün nabzını tutmak, tüm gelişimleri sektöre duyurmak, yurtdışından gelecek olan konuşmacılarla sektöre vizyon katmak amaçlanıyor.

Crypto Talks, kripto paralarda temel ve teknik analizlerin iyi mi yapılacağı, yatırımların iyi mi kurgulanması gerektiği ve yatırım güvenliğinin iyi mi sağlanacağı mevzularına ışık tutacak.

Uzmanlar bir araya geliyor

Crypto Talks buluşmalarının ilkinde, mevzusunda uzman birbirinden mühim konuşmacılar yer alacak. Etkinliğe, Amber Group Venture Partneri Mustafa Yilham, Blockchain Labs CEO’su Seyit Özgür, Tacirler Portföy Quant Trader’ı Burak Şenyuva ve MenaPay CEO’su Çağla Gül Şenkardeş katılacak.
Hedef ekosistemin büyütülmesi
Etkinlik; finans, teknoloji, kripto, blockchain mevzuları ile ilgili tüm girişimleri, yatırımcıları, kripto para borsası, kurumsal şirketleri, akademisyenleri ve bu sektörde etkinlik gösteren tüm paydaşları bir araya getirerek blockchain ekosisteminin büyütülmesini hedefliyor.

42 Maslak ininal Espor Arena’da 28 Ocak 2020 Salı günü saat 15.00’te başlamış olacak etkinlik saat 22.00’ye kadar devam edecek. Konuşmalar ve sunumların yanında network buluşmaları, kripto para ve blockchain alanındaki girişimlerin tanıtımları yer alacak.

Etkinliğe parasız kayıt yaptırmak için bu linki ziyaret edebilirsiniz.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.