Kripto Para Yatırımcıları Bu Hafta Bekleneni Bulamadı

Kripto para yatırımcıları bu haftanın başlangıcından itibaren gerilemeye devam eden kripto paralar dolayısı ile istediklerini bulamadı. Yatırımcılar bu hafta içinde en azından kripto paralarda averaj olarak bir yükseliş beklediklerini toplumsal medya hesaplarından ve Reddit adlı dünyanın en fazla kripto para mevzusunun konuşulmuş olduğu forum siteleri üstünden bu duruma tepki gösterdi.

Yatırımcılar son dönemde yaşanmış olan düşüşlerin artık akıl almaz seviyeye ulaştığını, yatırımlarından kaygı etmeye başladıklarına değinerek, bununla ilgili gelecek süreçte neler olacak bulunduğunu merak ettiklerini ifade ettiler. Bazı yatırımcıların yedi gün içinde ne kadarlık yitik yaşadıklarına dair ekran görüntüleri yayınladığı platform üstünde, ABD’li bir kullanıcı ise ”bugüne dek binlerce lira kazandım ve hep güvendim, sadece bundan sonrasında güvenmeye cesaret edemiyorum” benzeri sözler paylaştı.

En Kapsamlı Forum Sitesi

Reddit, kripto paralar hakkında en kapsamlı forum sitesi olarak tarihe geçerken, ABD’li kullananların doğru analizler yapmış olduğu sitelerin başlangıcında geliyor. İngilizce olmasından dolayı ve Türk kullanıcılar için Türkçe dil seçeneği sunmayan forum sitesinin geçtiğimiz hafta Reddit Gold üyelere hususi olarak Bitcoin ile ödeme seçeneğini kaldırması ise BTC yatırımcılarının tepkisini çekiyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.