Kripto Paralarda Güçlü Çıkış Yakın Olabilir

Kripto paraların yakın bir süre zarfında tesirini göstererek en yüksek seviyeye çıkabilecek potansiyelde olduğu açıklandı. Her yıl daha çok ilgi görmesi ve daha çok yatırımcı çekmesi dolayısı ile Bitcoin yatırımcıların aslolan gözdesi olarak tanınan fakat son zamanlarda yaşamış olduğu düşüşler ve öteki etkenler dolayısı ile tehlikeli sonuç problemler yaşayan bir kripto para olarak tanınır hale gelmişti. İddialar ise bir süre sonrasında Bitcoin fiyatının yükselecek olduğu ve 7 bin dolar sınırını aşarak 14 bin dolara kadar artış gösterecek olduğu yönünde.

İddialar böyle de sınırı olan değil. Dönem dönem Bitcoin fiyatlarında yeni rekorların kırılması dolayısı ile bu yıl içinde en düşük seviyesine kadar geri dönebilecek olan Bitcoin, bu aşamanın derhal peşinden ise 20 bin dolar seviyesine kadar yeniden yükselebilecek. Bu sayede Bitcoin fiyatlarında ciddi oranda artışlar olması beklenirken, bu artışların 21 bin dolar seviyesine kadar çıkmasına ”ihtimaller içinde” bir durum olarak bakılıyor.

Kuvvetli Çıkış Ne Vakit Olacak?

Kripto paralarda yükseliş ne süre olacak? Sorusunu soran yatırımcıların ise bu aşamada beklemesi icap ettiğini söylemek gerekiyor. Kripto paraların daha çok yükselmesinin averaj minimum 2 hafta alabilecek olduğu, 2 haftadan sonrasında fiyatlarda dengelenme olması durumunda gelecek birkaç hafta içinde de kuvvetli çıkışların tesirini gösterebilecek olduğu iddia mevzusu.

  • Bitcoin fiyatında yaşanmış olan gerilemeler dolayısı ile bir süredir yatırımcıların sık tepkisini çeken kripto para olurken, öteki kripto paralarda da ciddi oranda düşüşler olduğu fazlaca açık bir halde görülmekte.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.