”Kripto Paraları Görmezden Gelmek İmkansız Hale Geldi”

deVere Group kurucusu ve CEO’su Nigel Green, kripto paraların artık görmezden gelinmesinin olanaksız bulunduğunu ve her insanın kripto paraları görmek zorunda bulunduğunu ve gördüğünü ifadelerine ekledi. Yatırımcıların artması ve piyasa durumunun daha iyi hale gelmesi ile kripto paraların bu yıl oldukca daha çok geliştiğini belirten Green, Bitcoin sahiplerinin bu durumda mühim görevi bulunduğunu deklare etti.

Yatırımcıların devamlı yeni yatırımlarını piyasaya sürdüklerini ve bunun sonucunda gelişen kripto para piyasalarının hepimiz tarafınca görüldüğünü/görülmek zorunda kaldığını belirten Green, bu sayede daha çok insanoğlunun Bitcoin hakkında informasyon sahibi olabildiğini deklare etti.

Yatırımcıların kazandıkları tutarlar, yatırdıkları paralardan bağımsız olarak her insanın kripto paralar hakkında informasyon sahibi olmak zorunda bulunduğunu dolaylı olarak ifade eden Green, yaşanmış olan gelişmelerin herkesi kripto paralar hakkında informasyon sahibi olmaya zorladığını deklare etti.

Yatırımcı Sayısında Artış Olacak

CEO Green, yıl sonuna kadar yatırımcı sayısında kripto para piyasasında artışlar görülecek bulunduğunu belirtti. Her insanın daha çok kripto paralara ilgi duyacak bulunduğunu ve daha çok ilgisi olacağını belirten meşhur CEO, bayağı insanların dahi kripto paralar hakkında informasyon sahibi olma yolunda ilerlediğinin de kanıtını bu açıklamaları ile ortaya koymuş oldu.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.