KuCoin Türev Platformu KuMEX’i Duyurdu: İşte Detaylar

Popüler kripto para borsası yeni kaldıraçlı işlem platformu KuMEX’i duyurdu. KuCoin cephesinden meydana getirilen açıklamada, sürpriz bir halde duyurulan kaldıraçlı işlem platformu KuMEX’in 9 Temmuz TSİ 07:00’da genel beta sürümünün piyasaya sürüleceği açıklandı.

Bağımsız Ekip Tarafınca Yönetilecek

KuMEX bir türev işlem platformu olarak çalışacak ve bağımsız olarak KuMEX ekibi tarafınca yönetilecek. Platformda kaldıraçlı sözleşmeler Bitcoin Perpetual Contract (XBTUSDM) ile başlamış olacak ve kullanıcılara 20 kata kadar kaldıraçlı işlem açma şansı tanınacak. KuCoin ek olarak, KuMEX’teki işlemlerden elde edilmiş net gelirlerin %50’sinin KuCoin Shares (KCS) sahiplerine bonus dağıtımı için kullanılacağını deklare etti.

Beta sürecinde her bir KuMEX kullanıcısının hesabına 1 Bitcoin’le eş değerde 1 XBT demo fon yatırılacak. KuMEX’in beta süreci lansmandan itibaren 3 hafta süresince devam edecek ve etkinliğin ilk haftasında kullanıcılara 10.000 KCS ödül dağıtılacak.

KuMEX

BitMEX’in yakaladığı başarının peşinden birçok kripto para borsası kullanıcılarına kaldıraçlı işlem yapma imkanı sunacağını duyurmuştu. O şekilde ki popüler kripto para borsası Binance de bu kervana katılmış, marj ticareti hizmetinin beta testlerini başlatmıştı. Binance’in hamlelerine kayıtsız kalmayan KuCoin’in bu hamlesi yatırımcıları pek şaşırtmayacak olsa da KuMEX’in isminin BitMEX’le olan benzerliği fazlaca konuşulacak benzer biçimde.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.