Kullanıcılar Borsaları Değil Borsalar Kullanıcıları Kullanıyor

Level adlı kripto para borsasının CEO’su Chris Slaughter, yatırım danışmanlığı şirketi Morgan Creek Digital’in kurucu ortağı Anthony Pompliano’nun podcast yayınına katıldı ve kripto para borsalarının iş akışına dair mühim açıklamalarda bulunmuş oldu.

Son Kullanıcıdan Maksimum Yarar

Kripto para borsalarının kullanıcılarının informasyon eksikliğinden faydalanarak para kazandığını belirterek söze süregelen Chris Slaughter, borsaların temel prensibinin son kullanıcıdan maksimum faydayı elde etmek üstüne kurulu bulunduğunu iddia etti. Level’ın CEO’su Coinbase’in yüksek işlem ücretlerine dikkat çekerek iddialarını destekledi.

Kripto para borsalarının iş akışına ilişkin bir izahat da geçtiğimiz günlerde siber güvenlik uzmanı ve 2020 ABD Başkanlık Seçimleri talibi John McAffe’den gelmişti. John McAffe, borsaların kullanıcılarının paralarına, kişisel bilgilerine el koyduğunu ve onları kullananların aklına gelmeyecek şekilde kullandığını belirtmişti.

İlginizi Çekebilir

Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.