Lider Kripto Para Borsası Binance’in 12 Ay İçerisinde Kapatılacağı İddia Edildi

Satoshi Nakamoto bulunduğunu iddia eden çatlak profesör Craig Wright‘ın yandaşı olarak tanınan Calvin Ayre kripto para borsası Binance’in 12 ay içinde kepenk kapatacağını iddia etti.

CZ Piyasayı Manipüle Ediyor

Önde gelen kripto para haber platformu CCN‘e konuşan CoinGeek‘in milyarder sahibi Calvin Ayre Binance‘in geçtiğimiz günlerde duyurduğu staking hizmetinin yasa dışı bulunduğunu ima ederek Binance CEO’su Changpeng Zhao‘yu insanları yanlış yönlendirmekle ve kripto para piyasasını manipüle etmekle suçladı.

Daha ilkin kendisine hakaret eden bir kripto para yatırımcısına dava açmasıyla fitili ateşlenen tartışmada Craig Wright ile Binance CEO’su Changpeng Zhao’nun arası feci şekilde bozulmuştu. Hatta bu vakalar sebebiyle CZ Bitcoin SV‘nin Binance’ten delist etme sonucu almıştı.

Binance Yozlaşmış Bir Kumarhane

Calvin Ayre Binance’in bu ve bunun benzer biçimde hamleleri sebebiyle suçlu bulunduğunu düşünüyor olacak ki popüler kripto para borsası Binance’in 12 ay içinde kapatılacağı iddiasıyla aniden gündeme geldi. Binance’in yozlaşmış bir kumarhaneye dönüştüğünü ve çirkin hamlelerle kullanıcıları yanlış yönlendirdiğini belirten Ayre atılan yasa dışı adımların Binance’in sonunu getireceği fikrine tutulmuş durumda.

İlginizi Çekebilir

Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.