Litecoin Kurucusu LTC’lerini Risk Dolayısı İle Sattığını İtiraf Etti!

Litecoin kurucusu Charlie Lee, tüm LTC yatırımını sattığını ve bunun da belirli bir ekip sebepleri bulunduğunu iddia etti. Dünyada yalnız Bitcoin alınmasın ve aslolan güvenilir kripto para yatırımının Bitcoin olduğu uzmanlarca onlarca kere belirtilirken, hala daha belirli bir ekip adı sanı pek bilinmeyen ve piyasa hacmi düşük olan kripto paralara yatırım icra eden onlarca, hatta binlerce insan bulunuyor. Bununla ilgili olarak meydana getirilen açıklamalar, atılan adımlar hemen hemen daha çaba vermezken bu son haber ile beraber kim bilir birçok LTC yatırımcısı bu mevzuda yatırımlarını BTC’ye geçirebilir.

Litecoin kurucusu Charlie Lee, kendisinin elinde olan yatırımlarını satma sebebinin Litecoin üstünde daha rahat emekler yapmasın ve riskten uzak olması ile ilgili olduğuna değinerek, LTC yatırımı olduğunda kendisinin özgürce hareket edemediğini ve düşüş yaşatacak adımları rahat bir halde atamadığını dolaylı yoldan ifade ederek, kendisinin yatırımcıların parasını riske atabilecek bulunduğunu resmen kendi ağzı ile doğruladı.

Reddit Platformunda Tepki Çekti

Dünyanın en büyük kripto para platformu konumunda olan Reddit platformunda bu açıklamalar kısa süre içinde tepki çekerken, Bitcoin yatırımı yapılmasına yönelik tavsiyelerin bir kez daha tesirini gösterdiği ve Litecoin kurucusu Charlie Lee‘nin bu açıklamalarından dolayı fazlaca fakat fazlaca fazla tepki çekecek olduğu gerçekliği kanıtlanmış kullanıcılarca ifade edildi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.