Malta Başbakanı Joseph Muscat, kripto para ve zincir teknolojisi hakkında konuştu

Malta Başbakanı Joseph Muscat, BM Genel Kurulu’nda yapmış olduğu konuşmasında kripto paraların ve zincir teknolojisinin gelecekte dünyayı değiştirecek bulunduğunu deklare etti. Malta Başbakanı Joseph Muscat, açıklamasında kripto paralar hakkında gelecekte dünyayı değiştirecek gelişmeler yaşanmasında etkili olabileceğini deklare etti ve insanların bu mevzuda daha çok bilinçlendirilmesi, hükümetler ve BM’nin bu mevzuları yakından takip ederek sonuca ulaşabilecek olduklarının altını çizdi.

BM’nin kripto paralar ve zincir teknolojisi mevzusunda düşüncelerinin ne işe yaradığını hemen hemen açıklamadığını ve dünyanın en iyi kripto para yasalarının kendi devletlerinde uygulanmaya başladığına değinen Muscat, bu sayede hem ticari olarak, hem ülkelerin gelişimi adına katkıda bulunabilecek olduklarının mesajını tüm dünyaya verdi.

Malta oldukca popüler

Malta, dünyanın kripto para ve zincir teknolojisi olarak en popüler ülkelerinden bir tanesi. Bunun sebebi ise ülkenin gerek kripto para yasaları, gerek zincir teknolojisine verdiği muhteşem destek sunar ile güçlenmesi olurken, yatırımcılara verdiği kıymet ve kolaylıklar dolayısı ile adından sıkça söz ettirebiliyor.

Malta’da onlarca değişik kripto para alanında ve zincir teknolojisi alanında gelişmeler yaşanıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.