Marek Paciorkowski: Korkarım ki Bitcoin 100 dolar olabilir

Aforti Exchange S.A analisti Marek Paciorkowski, Bitcoin ile ilgili yeni bir iddia ortaya attı. Kendi senaristliğinin 100 dolara kadar düşüş yönünde bulunduğunu belirten Aforti Exchange S.A analisti Marek Paciorkowski, Bitcoin için 100 dolar beklentisinin gerçek olması durumunun son aşama yüksek olabilecek bulunduğunu deklare etti.

Marek, “Bugüne dek gördüğümüz her iyileşme, Şubat 2018’den günümüze kadar sürdü, her birinin daha düşük miktarlar ve alıcıların ilgisi ile birlikte rol alan bir seviyesi mevcuttu ve bu koşullar altında devam etti. Şubat ayının sonunda 11.700 ABD Doları’nın en yüksek seviyesini işaret etmiş olduğu sonucuna vardık. Mart ayının başlangıcında, ortamda çizilen desende aşağı doğru bir eğilim ile açıkça ilgileniyoruz ” diyerek sözlerine, “Geçtiğimiz aylarda, birçok kez destek ve direnç seviyesi olarak hareket eden Bollinger Bands’taki yan hareketin gösterdiği şeklinde, piyasadaki dalgalanmada da bir daralma yaşadık.” diyerek devam etti.

Bitcoin hakkında tahmin ürkütücü

100 dolar olması durumunda Bitcoin sahiplerini son aşama iflasa sürükleyebilecek olan Bitcoin’in bu kadar düşük seviyeye gitmesi durumunda korku ve ürkü yapmanın bile işe yaramayacak olduğu maalesef ki gerçek.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.