MATCHPOOL Nedir? Yeni Başlayanlar İçin Temel Rehber

MATCHPOOL Nedir?

MATCHPOOL: Temel Bilgiler

“Çöpçatanlık platformları” dendiğinde, Tinder benzer biçimde flört uygulamaları muhtemelen hafızamızda ilk gelenlerdir. Eşleştirmeyi blockchain ile birleştirdiğimizde Matchpool elde ederiz. Sadece Matchpool, bir tanışma platformundan oldukça daha fazlasıdır.

İşverenleri potansiyel çalışanlarla eşleştirmek, blogları pazarda daha çok görünür kılmak ve flört etmenin yanı sıra oldukça daha fazlası dahil olmak suretiyle iki şahıs yada kurum arasındaki bir toplantıyla ilgili çeşitli kullanım örnekleri vaat ediyor. Bu bununla beraber insanların gereksinim duydukları ürünleri yada hizmetleri bulmalarına destek olmayı da ihtiva eder ve Matchpool’u oradaki en oldukça yönlü platformlardan biri yapar.

“Guppy (GUP)” Matchpool’un mahalli ERV20 tokenıdır ve temel olarak platformdaki çeşitli “havuzlar” için ücret olarak kullanılır ve insanoğlu platformda gereksinim duydukları her şeyi ararken bu kripto para birimi ile ödeme yaparlar.

MATCHPOOL Geliştirme

Matchpool internet sayfası, Matchpool’un arkasındaki ekipteki ortalama 13 üyeyi, tam adları ve LinkedIn sayfalarının bağlantıları dahil olmak suretiyle her biri hakkında ayrıntılarla beraber listeler. CEO ve kurucu ortak Yonatan Ben Shimon, kripto dünyasının haricinde bir hedge fonu yöneticisi olarak birkaç senelik deneyime ve ek olarak Blockchain endüstrisinde 3 yıldan fazla deneyime haizdir.

Matchpool’un öteki kurucu ortağı Max Richardson, dijital ve yaratıcı tasarımda on yıldan fazla deneyime haiz ve bir yaratıcı ajans Bloc Digital’in kurucusudur. CTO ve sistem mimarı Or Demri, blockchain endüstrisinde 3 yıldan fazla deneyime haiz bir blockchain ve akıllı sözleşmeler geliştiricisidir.

Matchpool ek olarak Coinfund kurucu ortağı Jake Brukhman, Tinder’in eski Avrupa İletişim Başkanı Hermione Way, Ethereum kurucu ortağı ve CTO Dr. Gavin Wood, Steem CEO’su ve kurucu ortağı Ned Scott ve JDate’den Joe Shapira dahil olmak suretiyle ortalama beş kuvvetli danışmana haizdir.

MATCHPOOL’un Avantajları Nedir?

MATCHPOOL Teknolojisi

Matchpool’un odak noktası, insanların bir havuza girerken ilgi alanlarına yada hedeflerine nazaran birbirleriyle buluşacağı platformlar olan temalı “havuzlar” üzerindedir. Her havuzda giriş ücretleri ve havuzda kalmak için ödenecek tertipli ücretler olacaktır.

GUP tokenları, ücretler ve ödüller benzer biçimde platformdaki herhangi bir işlem için kullanılacak para birimidir. Yeni “katılımcılar” ilk kullanımları için 20 GUP tokenı alacak ve “ev sahipleri” kurmuş oldukları havuzların ücretlerini alacak.

MATCHPOOL Kullanım Durumları

Matchpool, aşikar olan “flört etme” hususi durumunun yanı sıra aşağıdakiler de dahil olmak suretiyle çeşitli kullanım durumlarına haizdir:

BLOG YAPMA: Blogcular ve içerik oluşturucular, görünürlüğü çoğaltmak ve bloglarına yönelik trafiği çoğaltmak için Matchpool’da blogları hakkında havuzlar oluşturabilirler.

STARTUPS: Startup girişimleri, benzer düşünen insanları bulmak, Slack ve Telegram’da organik bir topluluk oluşturmak için Matchpool platformunda havuzlar oluşturabilir.

EĞİTİM: Matchpool, profesörler ve öğrenciler içinde bağlantı kurabilir ve her türlü öğrenme ortamının yaratılmasına destek olabilir. Matchpool’daki gruplar, platform vasıtasıyla sınıflara katılabilir.

İŞE ALMA: Matchpool, insanları potansiyel işverenleri ile buluşturarak yöneticileri ve iş avcılarını kendi hedeflerinde işe almaya destek olabilir.

Matchpool’un öteki kullanım durumları içinde sıhhat sorunları olan insanları tıp uzmanlarına bağlamak, hayır kurumlarının destekçileriyle yazışma kurmalarına destek olmak, sanatçılara çalışmalarını sergilemek ve satmak için bir platform sağlamak ve oldukça daha fazlası içeriyor.

MATCHPOOL Coinleri (GUP) Iyi mi Alınır ve Saklanır?

GUP Iyi mi Satın Alınır?

Matchpool tokenlarını (GUP) çeşitli kripto para birimleriyle 10 borsada satın alabilirsiniz, sadece bir çok Bitcoin yada Ethereum’u kabul eder. Tether, WAVES, DOGE vb. GUP satın almak için de kullanılabilir.

GUP tokenlarında işlem gören borsalar içinde Liqui, Upbit, Bittrex, Yobit vb. bulunur. Fiat para birimleri de belirli borsalarda kabul edilir: Yobit, Matchpool tokenları karşılığında ABD doları kabul eder ve Upbit’te GUP satın almak için Cenup Kore Won’u kullanabilirsiniz. Yukarıda bahsedilen borsalar yalnız GUP ticareti yapabileceğiniz platformlardır, token tutarları her birinde marjinal olarak farklılık gösterir.

GUP Depolama

Ethereum platformunda olmak, GUP’u tüm Ethereum cüzdanlarıyla uyumlu hale getirir ve birçoğu vardır.

Donanım cüzdanları en güvenli olanıdır ve Ledger Nano S ile Trezor, Ethereum blok zincirindeki tokenlar için çalışır. Exodus ve Mist, Ethereum için masaüstü cüzdanları ve Windows, Linux ve Mac ile uyumludur.

Başka bir Ethereum cüzdanı olan Jaxx; Windows, Linux ve Mac PC’ler için bir masaüstü cüzdanı, Android ve iOS telefonlar için bir mobil cüzdan ve ek olarak Chrome ve Firefox uzantıları vasıtasıyla bir web cüzdanı işlevi görür. MyEtherWallet en popüler Web cüzdanıdır ve ETHAdress kağıt cüzdanlardan biridir.

MATCHPOOL’u Öteki Kripto Para Birimlerinden Değişik Kılan Nedir?

Matchpool, şu an itibariyle blok zincirindeki tek Eşleştirme platformudur ve bu özelliği onu etraftaki tek merkezi olmayan tanışma platformu yapmaktadır. Bununla beraber, uygulamadaki oldukça yönlülüğü sebebiyle Tinder yada öteki eşleştirme platformlarından da ayrıdır.

İnsanların bugüne dek buluşabileceği bir platformdan oldukça daha fazlasını vaat ediyor. Bunun yerine, insanların potansiyel işverenlerle, çevrimiçi sınıflarla, internet sayfaları için trafikle ve benzer fikirlere haiz öteki topluluklarla “flört etme” hususi durumunu bozmadan bağlantı kurabilecekleri hepsi bir arada bir platform olarak hizmet eder.

GUP’a Yatırım Yapmalı Mısınız?

GUP, Matchpool’un mahalli para birimidir ve piyasa kıymeti söz mevzusu olduğunda pek de iyi gitmemektedir. Piyasada Matchpool’dan daha üst sıralarda yer edinen daha yeni kripto para birimleri var. Sadece Matchpool’un ve onun çeşitli kullanımlarının büyük ümit vaat etmiş olduğu inkar edilemez.

Oldukça yönlülüğü ve benzer düşünen insanları merkezi olmayan bir halde, insanların hususi bilgilerini bir yerdeki bir sunucuya kaydetmeden bağlantı kurma kabiliyeti, kesinlikle daha çok araştırmaya kıymet.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.