Mati Greenspan yatırımcısına kazandırma ihtimali en yüksek altcoin’leri açıkladı

eToro analisti Mati Greenspan kripto para piyasasının tekrardan yükseliş trendine girmesiyle yatırımcısına en fazlaca kazandırabilecek altcoin’leri deklare etti. Mati Greenspan’a nazaran XRP ve TRX bir sonraki boğa sezonunda yatırımcıların gözdesi olabilir.

Bitcoin’in tekrardan 8 bin doların üstünde soluklanmasıyla yatırımcılar derin bir oh çekti. Önde gelen kripto para analistleri her ne kadar yeni bir boğa sezonunun kripto para piyasasının gündeminde olmadığını belirtse de bilhassa Tether davasındaki gelişmeler Bitcoin’de yeni bir yükseliş trendini tetikleyebilir.

eToro’nun baş piyasa analisti Mati Greenspan, Twitter hesabı üstünden takipçilerine seslendi ve CoinMarketCap’te ilk 12 kripto para içinde en iyi performans gösterme potansiyeline haiz olan kripto paralara örnek olarak Ripple (XRP) ve Tron’u (TRX) gösterdi.

Öteki taraftan CNBC’de Crypto Trader programını sunan Ran Neuner ise kripto para piyasasındaki 100 katlık devasa yükseliş dönemlerinin artık geride kaldığını belirtti ve piyasaddaki altcoin’lerin %99’unun gelecekte yok olacağını iddia etti.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.