Matsumoto: Daha Fazla Baskı Bekleniyor

Monex Group CEO’su Oki Matsumoto, kripto paralar ile ilgili yapmış olduğu açıklamada gelecek dönemde kripto paraları daha çok baskının beklediğini ve devamlı olarak baskı uygulanmasının en azından şu aşamada beklenebilecek bir durum bulunduğunu dolaylı yoldan beyan etti. Monex Group CEO’su Oki Matsumoto, “Japonya’daki borsalar hem mutabakat hem de vekalet hizmeti sunuyorlar. Benim benzer biçimde finans sektörü içinde yer edinen kişiler, yasal düzenlemelerin daha sıkı hale geleceklerini oldukça iyi biliyorlar.” ifadelerini kullandı.

Kripto paralar üstünde devamlı olarak baskılar uygulanması ve uygulanan bu baskıların günden güne daha çok artması ile beraber yabancı ülkelerde yeni yasalar üstünde emekler yapılması, yeni yayınlanması beklenen yasaların devreye alınması ile beraber kripto para dünyasının daha zor duruma girecek olduğu endişesi durumu daha fena hale getiren etkenlerden bir tanesi.

Neler Göreceğiz?

CEO’ya bakılırsa kripto paraların geleceğini şimdiden bilmek fazlaca zor olmasına karşın gelecek dönemde kripto paralar ile ilgili görecek olduklarımız pek fazla hayırlı ve iyi haberler olmayacağa, fena haberlerin yolda olduğuna dair düşünceye itiyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.