Mehmet Aydın’ın Eşi Bitcoin Çiftliğinin Yerini Söyledi

Çiftlik Bank CEO’su Mehmet Aydın’ın tutuklu eşi Sıla Soysal, tutuklu yargılanmasına devam edilirken ifadelerinde merakla aranan ve mağdurlar tarafınca hangi şehirde olduğu sorulan Bitcoin üretim çiftliğinin Akhisar’da bulunduğunu deklare etti. Çiftliğin Mehmet Aydın tarafınca noksan görünen paraları gidermek amacıyla kurulduğunu ve çiftlik içinde 1000 ila 2000 içinde Bitcoin üretim makinası bulunduğunu açıklayan Soysal, buradan gelen ve üretilen tüm paraların Mehmet Aydın’ın kendi hesabına geçtiğini deklare etti.

Soysal, üretim ve Çiftlik Bank içinde paraların sürekli olarak aktarıldığını, Bitcoin üretimi ile beraber kazanılan paraların Aydın tarafınca eksikleri gidermek adına kullanıldığını iddia etti.

Tosuncuk Uruguay’da Çiftlik Hala Kazanıyor Olabilir

Çiftlik Bank CEO’su Mehmet Aydın’ın Uruguay’da olmasına karşın Türkiye’de olan Bitcoin çiftliğinden hala daha para kazanıyor olabilecek olduğu düşünülüyor. Binlerce dolarlık aylık kazanca haiz olabilecek kadar yüksek makine gücüne haiz olan Bitcoin çiftliğinin polis ekipleri tarafınca yerinin tespit edilip edilmediği mevzusunda ise izahat yapılmış değil. Mehmet Aydın’ın son açıklamasında BTC ile mağdurlara ödeme yapabilecek bulunduğunu açıklamasının arkasından ise yeni dolandırıcılık yolunun BTC olacağı iddia edilir hale gelmişti.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.