Merakla Beklenen Justin Sun Warren Buffet Buluşması Ne Zaman Gerçekleşecek

Haziran ayının başlarında Tron Vakfı’nın kurucusu ve CEO’su “büyük bir duyuru” ibaresini kullanarak dünyanın en varlıklı ikinci adı Warren Buffet’la yiyeceği bir öğle yemeği için 4,6 milyon dolar ödediğini açıklamıştı. Her ne kadar bu duyuru kripto para topluluğunda huzursuzluk yaratsa da Justin Sun ilgiyi üstüne çekmeyi de başarmıştı.

24 Eylül’de meydana getirilen açıklamada Tron’un CEO’su Justin Sun, Berkshire Hathaway’in kurucusu milyarder yatırımcı Warren Buffett’la yenilecek bağış yemeğinin oldukça kısa bir süre içinde gerçekleşeceğini deklare etti.

Justin Sun, Haziran ayının başlarında düzenlenen müzayedede, bağış etkinliğinin 20 senelik tarihinde verilen en yüksek teklifi vererek kazanmıştı. Bu yiyecek için ortalama 4,5 milyon dolar ödeyen Tron CEO’su, gerçekleşmesine yalnız birkaç gün kala sıhhat sorunlarını gerekçe göstererek etkinliği ertelemişti.

Justin Sun’ın yemeğe beraber gideceği adlar de yavaş yavaş netleşmeye başladı. Cirle CEO’su Jeremy Allaire ve Litecoin’in (LTC) geliştiricisi Charlie Lee Warren Buffet’la yenilecek öğle yemeğinde Justin Sun’a eşlik edecek adlar içinde içeriyor.

Milyarder yatırımcı Warren Buffet, Bitcoin karşıtlığıyla tanınıyor. Justin Sun’ın amacı ise Warren Buffet’ı ikna etmek ve insanların kripto paralara yönelik negatif algılarını tersine çevirmek.

Bu tarz şeyleri da okuyabilirsiniz:

Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.