Microsoft ve büyükler Blockchain teknolojisinden faydalanacak

Dünyanın en büyük teknoloji ve yazılım devleri yakın gelecekte Blockchain teknolojisinden daha çok yararlanacaklar. Kripto paralar mevzusu ile yakından ve uzaktan ilgisi olmamasına karşın yeni teknoloji Blockchain teknolojisinin geliştirilmesi aşamasında bu firmalar büyük rol üstlenebilecek kapasitedeler.

Milyarlarca dolarlık teknoloji devlerinin yakın gelecekte Blockchain teknolojisinin daha çok alanda kullanımı ve daha çok insanoğlunun bu teknolojiler ile ilgilenecek olması daha çok bu alanda yeni teknolojiler geliştirilmesi gerekmesine sebep olacak.

Yeni geliştirilecek teknolojiler neler olacak?

Blockchain teknolojisi ile neler geliştirilecek olduğu ve ne süre geliştirilecek olduğu mevzusu hala merak ve gizemini koruyor. Yatırımcılar ise elde edilecek olan yeni nesil geliştirilmiş Blockchain teknolojisinin don aşama mühim olabilecek bulunduğunu, sonrasında bu ürünlerin pazarlanmasının dahi gündeme gelebilecek bulunduğunu dile getiriyor.

Türk şirketlerinde bir kısmının bu teknoloji ile ilgilendikleri ve yeni geliştirme aşamasında elde edilmiş bilgiler ile yurtdışında kendilerini öteki büyük dev şirketlere ispatlamalarının yakın gelecekte mümkün olabileceğine inanç var. Bununla ilgili yetkililerde mevzu hakkında informasyon sahibi durumdalar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.