Monex Grubu CEO’su Matsumoto’dan Açıklama

Monex Grubu CEO’su Matsumoto basın mensuplarının karşısına geçti ve kendisine sorulan sorulara cevap verdi. Monex Grubu CEO’su Matsumoto, açıklamalarında 7 milyar Japon yeni karşılığında satın aldıkları Coincheck ile ilgili olarak bugünden itibaren çalışmalara başladıklarını ve daha iyi bir platform yaratmak adına her türlü önlemi alacak olduklarını deklare etti.

Monex Grubu CEO’su Matsumoto;

“Kripto para birimleri piyasası giderek daha da bankacılığa benzemekte, bu sebepten dolayı gelecekte daha oldukça ana paraya ihtiyacımız olacağını düşünüyorum. Ek olarak IPO’ların ve dış denetimlerin de firmanın yönetim sisteminin gücüne güç katacağını düşünmekteyim.” dedi.

Daha Güvenilir Hale Getirecekler

Borsa ile ilgili olarak  “Dijital para birimi borsasının tekrardan FSA’e kaydını sağlamak ve tüm işleri tekrardan rayına oturtmak ortalama 2 ay kadar bir vakit alacak. Doğal olarak ki bu yalnızca bizim belirlediğimiz bir hedef olmakta, FSA tarafında hemen hemen bizlere verilmiş kati bir tarih yok. O zamana dek aklıselim bir halde kripto para birimlerinin kaydı tamamlanmadan hiçbir hizmetimizi devreye sokmayacağız.” sözlerini kullanan Matsumoto platformu daha güvenilir ve daha çok kullanıcının kullanacak olduğu hale getirmek adına çaba harcayacak olduklarını deklare etti.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.