Müjde! Binance’in iOS Uygulaması Yeniden AppStore’daki Yerini Aldı

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, iOS uygulamasının bir aydan uzun süredir erişime kapalı olması sebebiyle ağır eleştiri altındaydi. Bir süredir iOS platformunda uygulama problemleriyle yüzleşen Binance cephesinden sonunda sevindirici haber geldi.

Binance iOS Uygulaması

Kripto para yatırımcılarının en oldukca tercih etmiş olduğu borsalar içinde ilk sırada yer edinen Binance,  iPhone’larda artık kronikleşmeye yüz tutan uygulama sorununu çözmüşe benziyor. Daha ilkin iOS’un platform mağazası AppStore’a birkaç kez yüklenip kaldırılan Binance mobil uygulamasını kullanıcılar bir süredir borsanın web sitesinde yer edinen bir bağlantı üstünden indirebiliyordu. Fakat bu bağlantının da Binance’in resmi sitesinden kaldırılması eş zamanlı olarak kullananların da kazan kaldırmasına niçin olmuştu.

Binance iOS Uygulamasını Iyi mi Yüklenir?

Reddit ve Twitter şeklinde kripto para yatırımcılarının çoğunlukla kullandığı platformlarda eleştirilere cevap veren Binance, probleminin Apple’ın sıkı uygulama kurallarından kaynaklandığını belirterek topu Apple’a atmıştı. Fakat azca ilkin Binance Türkiye resmi Telegram kanalından meydana getirilen açıklamada borsanın iOS mobil uygulamasının tekrardan AppStore’a yüklendiği duyuruldu. iPhone kullanıcıları artık uygulama mağazasına giderek “Binance” araması yaptıkları taktirde mobil uygulamayı akıllı telefonlarına indirebilecekler. Sadece siz kıymetli okuyucularımıza burada mühim bir uyarı yapmakta yarar görüyoruz:

Uygulama mağazalarından akıllı telefonlarınıza indirme yaparken dikkatli olmanızda büyük yarar var. Zira son yıllarda popüler kripto para platformlarının adını kullanarak yatırımcıları hedef alan siber saldırganların ve dolandırıcların sayısı bir fazlaca arttı.

Bu sıkıntılı süreç Binance’in Türkiye’de de oldukca ciddi bir saygınlık yitirilmesine uğramasına niçin oldu. Bilinmiş olduğu suretiyle Türk kullanıcılar, popüler kripto para borsası Binance’in kullanıcı pastasında oldukca ciddi bir paya haiz.

Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.