Olumsuz Yorumlar Azaldı, Bitcoin Destekçisi Kişi Sayısı Arttı

Dünyaca meşhur platformlarda meydana getirilen analizler gösteriyor ki Bitcoin ile ilgili 2 ay öncesine kadar negatif yorumlar fazla olmasına karşın bu durum geride kaldı ve şimdilerde en azından Bitcoin hakkında pozitif yönde yorumlar artış gösterdi. Kripto para piyasasında yaşanmış olan yeni gelişmeler, dünyanın dört bir yanında yaşanmış olan gelişmeler ve kripto paralara kar ve kazanma amaçlı değil ”geleceğin para birimi” olması için gönlünü kaptırmış olan kişilerin Bitcoin’i daha pozitif yönde bir konuma getirmek için uğraştıkları çabalar boşa gitmiyor.

Bitcoin için sokaklarda pankartlar asmak, cadde cadde dolaşmak yada bununla ilgili gelişmemiş ülkelerde istediğiniz kadar bağırıp, çığırmak maalesef Bitcoin hakkında varolan bilgiyi daha çok arttırmazken, ,web üstünden meydana getirilen yayınlar ve Bitcoin ile ilgili sitelerin sayısının artması ile gelişmemiş ülkelerde dahi kripto paralara en azından bir kısım kişilerin Bitcoin’e ilgisi fazlaca daha üst düzeye çıkar hale gelmiş durumda.

Bitcoin Hakkında Beklenen Tam Gerçek Olmadı

Ne kadar gelişmiş olursa olsun, ne kadar trilyonlarca dolara haiz olursa olsun, dünyanın en fazla eğitim alanlarına ve üniversitelerine haiz olursa olsun gelişmiş bazı ülkelerde dahi kripto paralar tam anlamı ile kendisine yön bulabilmiş ve alıcı bulabilmiş değil. %8 oranında bu aşamada dünyada bilinmiş olduğu tahmin edilen Bitcoin’in gelecekte Türkiye ve öteki ülkelerde daha çok artış göstermesi ile fazlaca daha çok tanınması ile destekçisinin artması planlanıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.