Omise ve OmiseGo ile Shinhan Bank Anlaştı

Omise ve OmiseGo ile Shinhan Bank içinde dün imzalanan antak kalma ile beraber Cenup Kore’nin en büyük ikinci bankası ile kurulan ve imzalanan antak kalma sonucunda ülkede yeni dönemde oldukca daha çok kripto paralara yönelik yeni adımların atılabilecek olduğu bir kez daha d0ğrulanmış oldu.

Bankaların kripto paralara yönelik olarak aldıkları kararlar ve Cenup Kore’de insanların kripto paralara gösterdiği üst düzey ilgiye kayıtsız kalmayan ülkenin en fazla etken müşteriye haiz olan ikinci bankası Omise ve OmiseGo ile Shinhan Bank‘ın ortaklık kurması ülkede gelecekte kripto paralara yönelik ilginin oldukca daha çok yükselecek bulunduğunu doğrulayan bir antak kalma olarak yorumlandı.

Cenup Kore Liderliğini Sürdürüyor

Cenup Kore kripto paralar mevzusunda dünyanın en başarışı ülkeleri içinde ilk sırada yerini alan ülke olarak gösteriliyor. Ülkede kripto paralara yönelik atılan her türlü adım pozitif yönde ve negatif olsun farketmiyor ve vatandaşların gelecekte kripto paraları kullanımı durumunda tüm altyapının hazır olmasına uygun şekilde adımlar atılıyor. Bir tek vatandaşlar için değil Cenup Kore hükümetinin güvenliği adına da alınan birçok tedbir ve önlemler bulunuyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.