Önde Gelen Analist Tuur Demester’a Göre Bitcoin 5.000 Dolara Dokunabilir

What Bitcoin Did podcast’ine katılan meşhur analist Tuur Demeester, Peter McCormack’in konuğu oldu. Demeester, Bitcoin’in hemen hemen dip yapmadığını bu yüzden kısa süreliğine de olsa 5.000 dolara dokunabileceğini kaydetti.

Hemen hemen dip yapmadı

Bitcoin’de blok ödülü yarılanmasına oldukca azca bir süre kaldı vakit hızla tükeniyor, hem boğalaraü hem de ayılar popüler kripto para biriminin blok ödülü yarılanması öncesi dip yapmış olup yapmayacağı mevzusunda topluluğu şaşırtıyor. Sadece Tuur Demeester, popüler kripto paranın hemen hemen dip yapmadığından güvenli.

Makro yatırımcı, analist, iş döngüsü uzmanı Demeester hem de Adamant Capital’in de kurucu ortağı. Yatırım, benimsenme ve analizler de dahil olmak suretiyle Bitcoin (BTC) hakkında birkaç mühim mevzu tartışıldı. İlginç bir halde, BTC fiyatı mevzular içinde son değildi.

Birikim Teorisi

BTC’nin fiyat dinamiklerini tartışırken, Bay Demeester, borsa çalışmasına teknik yaklaşımda öncü olan Richard Wyckoff’un birikim teorisini gündeme getirdi. Demeester, değişik birikim aşamaları bulunduğunu deklare etti. Bitcoin topluluğunda popüler kripto paranın blok ödülü yarılanması öncesi dip yapmış olduğu görüşü hakim sadece Demeester’a bakılırsa tarafınca büyük bir beklenti var, sadece hemen hemen Demeester’e bakılırsa Bitcoin’de hemen hemen dibi görmedik.

Bitcoin’de tehlikeli sonuç düzey

Gerçek dip seviyesine sadece “Bitcoin satacak hiçbir yatırımcının kalmayacağı” tekrardan birikim noktasından sonrasında ulaşılacak. Tuur Demeester Bitcoin’in düşebileceği son olarak düzey olarak ise 5.000 dolar bandına işaret ediyor:

     3000’in dibinden oldukca yukarıdayız ve oraya geri döneceğimizi sanmıyorum. Bir ihtimal bir 5.000 dolar bandına özetlemek gerekirse dokunabiliriz.

Ek olarak, Bay Demeester, BTC’nin devamlı yüksek bir seviyeye ulaşabileceğini öne sürüyor, sadece kısa sürede olmayacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.