Önde Gelen Kripto Para Borsası Bu İki Popüler Kripto Para Birimini Delist Ediyor

Gizlilik odaklı kripto paralar Dash ve Zcash edindiğimiz bilgilere nazaran oldukça yakın bir zamanda İngiltere merkezli kripto para borsası CEX IO‘dan delist edilecek.

Dünyanın en popüler gizlilik odaklı kripto paralarından Zcash’in geliştirici şirketi Electric Coin Company‘nin oldukça kısa bir süre ilkin resmi Twitter hesabı üstünden yapmış olduğu açıklamada Dash ve Zcash‘in İngiltere merkezli kripto para borsasından delist edileceği duyuruldu.

 

Electric Coin Company’nin deliste ilişkin yapmış olduğu paylaşım şu şekilde:

İngiltere merkezli kripto para borsası @cex_io’nun Zcash ve Dash’i delist etmeye karar verdiğine dair söylentiler duyuyoruz. Bu, birkaç hafta içinde Zcash’in İngiliz borsalarından ikinci delisti olacak. Söylentileri doğrulamak için onlarla iletişime geçtik.

Geride bıraktığımız haftalarda da dünyanın önde gelen kripto para borsalarından Coinbase, İngiltere’de yaşayan kullanıcıları için Zcash’i delist ettiğini açıklamıştı.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.