Pavel Nyashin Ölü Bulundu!

Pavel Nyashin, Rusya’da evinde ölü bulunmuş oldu. Kripto paralar ile ilgili oldukça çok ilgili olan ve oldukça çok dikkat çeken yazıları ile gündemde duran Pavel Nyashin, açıklamaları ile dikkat çekmişti. Bugün ise Rusya’da tek başına yaşamış olduğu evinde ölü olarak bulunmuş olduğu ortaya çıkan Pavel Nyashin’in kim yada kimler tarafınca öldürülmüş olduğu yada naturel bir ölüm olup olmadığı kafalarda sual işaretleri yarattı.

Bazı kripto para yazarları durumdan sonrasında endişeye kapılırken, mevzu ile ilgili Rusya Federasyonu Güvenlik Güçleri tarafınca basına en küçük bir informasyon verilmediği öğrenildi. Vakayla ilgili olarak polis ekipleri soruşturma başlatırken, çevrede bulunan Rusların ise durumdan dolayı endişeye kapıldığı ve camlarını, kapılarını kilitledikleri iddia edildi.

Rusya Dikkat Çekiyor

Geçtiğimiz aylarda da Rusya’da onlarca çift insan eli bulunmuş ve basına bu mevzuda en küçük informasyon verilmemişti. Polis ekiplerinin bu ve buna benzer vakalar mevzusunda basına informasyon vermemeleri ise akıllarda sual işaretleri ve endişelere niçin olurken, bazı Rus vatandaşlarının da durumdan dolayı toplumsal medyada tepki gösterdikleri öğrenilmişti.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.