Peter Brandt: Şimdi Litecoin (LTC) Ve Ripple (XRP) Satın Alma Zamanı

Kripto para analisti Peter Brandt, LTC / BTC işlem çifti üstünde büyük bir alım sinyalinin geçtiğimiz günlerde tamamlandığını belirtti. Brandt bu yüzden, Litecoin’in Bitcoin’e karşı tırmanması umut ediliyor. Ek olarak Brandt’a bakılırsa, XRP de 0.5688 ve 0.6260 dolar seviyelerine yükselebilir.

Litecoin son 24 saatte %16’nın üstünde kıymet kazanmıştır ve CoinMarketCap’te ilk 10 kripto para içinde en iyi performansı gösterdi.  XRP ise %5’in üstünde kazançla sıralamada Litecoin’in birkaç adım gerisinden  geliyor.

Birçok şahıs Litecoin’de Ağustos ayında gerçekleşeceği planlanan blok ödülü yarılanmasını yükselişin katalizatörü olarak görüyor. Bu yüzden gelecek haftalarda Litecoin yatırımcılarına yeni sürprizler yaşatabilir.

Yaklaşan blok ödülü yarılanması, Litecoin ağındaki madencilik ödüllerini 25 LTC’den 12,5 LTC’ye düşürecek. Bu yüzden birçok yatırımcı azalan arzı sebebiyle Litecoin’in gelecek yıllarda daha kıymetli hale geleceğini düşünüyor.

Litecoin ABD Doları Karşısında %380 Kıymet Kazanmıştır

Ek olarak, Binance Research, Litecoin’in son altı ayda %150’den daha çok kıymet kazandığını ve madencilik kârlılığının da %125 arttığı  gösteren bir rapor yayınladı. Bununla beraber, Litecoin, ABD doları karşısında da %380 kıymet kazanmıştır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.