Peter Smith: Bitcoin Daha Fazla Artacak Ama Zamanı Var

Peter Smith, kripto para piyasalarında yaşanmış olan gelişmelerin gelecek çeyrekte daha çok tesirini gösterecek bulunduğunu ve gelecek çeyrekte Bitcoin fiyatı hakkında düşüncelerin oldukca daha çok pozitif yönde olacağını deklare etti. Bitcoin ile ilgili her yapmış olduğu yorum fazlası ile kıymetli görülen ve ilgi gören Peter Smith’in bu açıklamalarına talep gene her zamankinden ayrımsız olarak fazlaydı.

Blockchain Ltd.’nin CEO’su Peter Smith, gelecek çeyrekte Bitcoin fiyatında olmasını beklediği artış oranı ve rakamı mevzusunda informasyon vermedi sadece kripto para piyasasında yaşanacak gelişmelerin kayda da kıymet gelişmeler ve artışlar olacak bulunduğunu iddia etti. İfadelerinde BTC dışındaki kripto paralara değinmeyen ve bir tek BTC hakkında izahat icra eden CEO Smith, blockchain teknolojisi ile ilgili de bazı bilgiler verdi.

Blockchain Uyarısı

Peter Smith, blockchain teknolojisi mevzusunda da dikkatli olunmasını aksi durumda zararın ve dolandırıcılık vakalarının fazla olabilecek olduğu uyarısında bulunmuş oldu. Kripto paralara dair açıklamalarından daha çok blockchain teknolojisi hakkında yapmış olduğu izahat ile dikkat çeken CEO, blockchain teknolojisine gelecek yıllarda ilginin ve yatırımcı şahıs sayısının artacağını öngördüklerini belirtti.

Blockchain teknolojisi mevzusu son 3 aydır kripto paralardan bile daha çok ilgi görüyor ki bunun son örneği İngiltere yönetiminin blockchain teknolojisini kamuya açık veriler üstünde kontrol edecek bulunduğunu açıklaması ile kendisini belli etmişti.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.