Phillip Nunn: Bitcoin Bu Sene 60.000 Dolar Olacak

The Blackmore Group ile Wealth Chain Group CEO’su Phillip Nunn, kripto para fiyatlarında bu yıl artışlar olup olmayacak bulunduğunu bilmediğini fakat Bitcoin hakkında ise kendisinin informasyon sahibi bulunduğunu deklare etti. Bitcoin fiyatında 6000 dolar seviyesine kadar gerileme olmasına ”hemen hemen bu aşamada 6.000 dolar seviyesine kadar gerilemesi fena bir durum olarak gözüküyor olabilir. Kesinlikle birkaç saat içinde 6.000 dolar seviyesini göreceğiz.” açıklaması ile Bitcoin fiyatının 60.000 dolar olmadan ilkin gerileyecek bulunduğunu deklare etti.

Nunn, ”Bitcoin bu yıl içinde hem 6.000 dolar seviyesine gerileyecek, hem 60.000 dolar seviyesine kadar yükselecek.” ifadelerini kullandı. Kripto para varlıklarının devamlı değişken olarak dengesiz bir grafik sergilediğine değinen Nunn, bunun sebebinin ise mevcut piyasa hacminin devamlı olarak değişmesi ve yaşanmış olan bu değişimler sonucunda Bitcoin fiyatının gerileyebilecek, artış yaşanması durumunda ise fiyatın yükselebilecek bulunduğunu açıklamıştı.

Bitcoin Hakkında Pozitif yönde Tahmin

Bu yıl içinde 60.000 dolarlık bir üstün dereceli seviyesinin beklenmemesine karşın bu tür açıklamaların gerçek olması durumunda iyi mi sonuçlar verebilecek olduğu fazlası ile bilinmeyen. Zira 60.000 dolar seviyesi bugün bulunan seviyeye oranla fazlaca fazla uzak olduğundan dolayı 60.000 dolar seviyesine ulaşılması durumunda birçok kişinin neredeyse 10 kat üstünde fazla kar elde edecek olduğu, işte o süre Bitcoin’in tüm dünyaya kendisini en net şekilde kanıtlamış olacağı ifade edilebilir.

Bu aşamada Bitcoin fiyatı düştükçe yatırımcı ve yatırımlar azalıyor hali ile durum daha fena seviyeye doğru aşama kaydediyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.