Poloniex, ABD’li şirkete satıldı!

Amerikan devi firmalar her geçen gün daha oldukça büyümeye devam ediyor. ABD’nin en büyük kripto para borsalarından birisi olarak kurulu olan Poloniex şirketinin bugün itibari ile Circle tarafınca satın alındığı doğrulandı. Şirketi satın alan Circle, satış durumu ve maliyetler hakkında açıklama yapmadı.

Circle tarafınca meydana getirilen açıklamada yalnız bundan sonrasında herhangi bir değişim olmadan en büyük kripto para borsalarından birisi olan Poloniex’in daha oldukça geliştirilerek devam edileceği, firmanın tüm hisselerinin Circle bünyesi adı altında satış işleminin onaylandığı açıklandı.

Dolar, Sterlin ve Euro İle İşlem Yapılabilecek

Aynı blog yazısında bundan sonrasında Poloniex üstünden dolar, Euro ve Sterlin ile işlem sağlanacak bulunduğunu açıklayarak, bununla ilgili çalışmaların en kısa süre içinde başlatılacak bulunduğunu deklare etti. ABD’li 2 dev tek bir şirket üstünde buluşurken, bundan sonrasında Poloniex yetkililerinin değişik alanlarda projeler geliştirmesi planlanıyor. Kripto para borsalarına ilginin günden güne büyümesi ve artması ile birlikte yatırımcı sayısı daha oldukça artış gösteriyor. ABD’nin bu mevzuda önder şirketlere haiz olduğu bilinmekte.

[bitcointicker]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.