Popüler Kripto Para Borsası 36 İşlem Çiftini Delist Edecek

İşlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsalarından OKEx, 3 Ağustos’ta resmi blogu üstünden yapmış olduğu açıklamada 36 işlem çiftini platformundan kaldıracağını duyurdu.

Malta merkezli kripto para borsasının açıklamasına bakılırsa platformdan delist edilecek kripto paralar şu şekilde:

VIB/ETH, VITE/OKB, VITE/ETH, GNT/ETH, PPT/ETH, PAY/ETH, XAS/OKB, ZCO/OKB, ZCO/ETH, DADI/ETH, R/ETH, LBA/OKB, LBA/ETH, ITC/ETH, RNT/ETH, RFR/ETH, NAS/OKB, SOC/ETH, BEC/ETH THETA/ETH, EDO/ETH, ARK/ETH, DPY/ETH, PST/ETH, XUC/ETH, LET/ETH, LET/OKB, BKX/OKB, YOU/OKB, SDA/OKB, HPB/OKB, KAN/OKB, ORS/OKB, WIN/OKB, UGC/ETH, CAI/OKB.

Yukarıdaki listede delist edilen işlem çiftlerindeki baz kripto paraların OKB ve ETH olduğu görülüyor. Ek olarak OKEx’in, geçtiğimiz günlerde görkemli bir IEO sonrası Binance’te listelenen ve %800 kıymet kazanan WIN’in de listede yer alması gözlerden kaçmıyor.

Sebebi Zayıf Likidite

OKEx yapmış olduğu açıklamada söz mevzusu delist işleminin söz mevzusu işlem çiftlerindeki zayıf likidite ve işlem hacmi sebebiyle gerçekleştirildiğinin altını çizdi. Yukarıda belirttiğimiz tüm işlem çiftleri, 5 Ağustos itibariyle platformdan çıkartılacak.

Coinmarketcap verilerine bakılırsa OKEx, son 24 saatteki $1,16 milyon dolarlık işlem hacmiyle en iyi borsalar sıralamasında Binance’in arkasından ikinci sırada içeriyor.

Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.