Reddit Gold Ödemelerine Bitcoin Engeli!

Kripto para forumları içinde en fazla ilgi gören forumlardan birisi olan ve her dalda kullanıcılara kategori sunan dünyanın en büyük forumu Reddit, almış olduğu son karar ile beraber Gold üyelerin ödemelerinin Bitcoin ile yapılamayacak bulunduğunu deklare etti. Reddit Gold üyesi kullananların bundan sonrasında ödemelerini Bitcoin ile yapamayacak olduklarını açıklayan forum yönetimi, ”Coinbase’de yaşanmış olan problemler ve değişimler dolayısı ile Reddit Gold üyesi kişiler bundan sonrasında bağışları ve ödemelerini Bitcoin ile yapamayacak” açıklamasında bulunmuş oldu.

Reddit yönetimi tarafınca alınan bu karar sonrasında hususi olarak oluşturulan mevzu başlığında kullanıcılar durumu tartışırken, Reddit yönetiminden bir son dakika açıklaması daha yapılmış oldu.

Yönetim: Öğrenci Bakılırsa Geri Getirebiliriz

Reddit yönetimi ise son dakika açıklamasında kullanıcılardan gelen talep eğer ki fazla olur ise Bitcoin ile ödeme yöntemini yeniden geri getirebilecek olduklarını deklare etti. ABD’de merkezi bulunan forum sitesi Reddit, kullanıcılar tarafınca etken olarak kullanılan ve neredeyse tüm kullananların bağlanarak çıkmak istemediği ve sık sık takip etmiş olduğu forum siteleri sıralamasında ilk sırada yerini almakta.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.