Ripple 2020’nin İlk Aylarında XRP Yatırımcılarına Yeni Bir Müjde Verebilir

Ripple, Talep Üstüne Likidite [ODL] platformunu dünya genelinde tanıtmak ve yaymak için etken olarak emek harcamalar yürütüyor. Daha ilkin yerleşik Meksika ve Filipinler‘de kontrol edilen ODL platformu, Flash FX ile ortaklığın arkasından Avustralya’da da kullanıma sunuldu. Sadece, işlemler için hiçbir veri etken olarak kaydedilmediğinden, aktarma koridoru şu anlık kontrol aşamasında.

En yeni videosunda XRP savunucusu Crypto Eri, Flash FX’in 2020’nin ilk çeyreğinde para aktarma koridorunu Japonya’ya genişletme planları içinde bulunduğunu bildirdi.

Flash FX Japonya’ya Açılıyor

Her şeye karşın, Flash FX, Ripple’ın bir öteki partneri SBI‘nin yardımıyla para aktarma koridorunu Japonya’ya genişletebilir. Ripple, Swell konferansı esnasında ortaklıklar kurmaya ve para aktarma koridorunu genişletmeye devam edeceklerini açıklamıştı. Kim bilir 2020’de göreceğimiz ilk para aktarma koridoru Flash FX’in olabilir.

Üstün dereceli Üzerine Üstün dereceli

Yeni koridorların yanı sıra, mevcut Filipinler’e oluşturulan para aktarma koridoru, 3 Aralık’ta ODL işlemlerinde büyük bir artış kaydetti. Utility Scan tarafınca bildirilen verilere nazaran, ABD Doları-Filipin Pesosu çiftinin işlem hacmi 267.703.72 dolar olarak kaydedildi. ABD Doları-Meksika Pesosu’nun 24 saatlik işlem hacmi ise 1.362.657.88 dolarla likidite tahtasına liderlik ediyordu. Twitter kullanıcısı @TeholBeddictXRP, topluluğa bu son olarak etkinlik hakkında informasyon verdi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.