Ripple 300 Milyon Dolarlık Teşvik Programı Başlattı!

Son zamanların popüler kripto para birimi Ripple, gelişmeye ve büyümeye devam ediyor. Kısa bir süre ilkin 2018 yılı bilançosunu açıklayan ve üstün dereceli seviyede XRP sattığını duyuran Ripple, son olarak 300 Milyon dolarlık teşvik programı başlattığını duyurdu. 

Ripple geliştirici ekibi tarafınca meydana getirilen açıklamaya bakılırsa RippleNet’e katılan finansal kurumlar için yeni bir hızlandırıcı plan duyurusu yapılmış oldu. 

Ripple tarafınca meydana getirilen açıklamada teşvik programından yararlanmak isteyen kurum ve kuruluşların ilk olarak RippleNet’e katılarak ticari ödemelerini RippleNet üstünden gerçekleştirmeleri gerekiyor. Kurum ve kuruluşlar bu sayede Ripple’dan 300 Milyonluk XRP ile fonlanan ödüller, hacim indirimleri ve pazarlama teşviki kazanacak. 

Kuruluşlara yapılacak olan hacim indirimi durumunda XRP ya da USD halinde ödeme yapılacağını açıklayan Ripple, bu sayede Ripple çözümlerinin benimsenmesini ve kullanımının artmasını planlıyor. 

Satış engellemelerinin indirim için CRP almak isteyen müşterilere uygulanacağını belirten Ripple yetkilileri, bu tür engellemeler eğer kıymet ansızın büyük miktardan satılırsa XRP marketin herhangi bir zarar görmemesi için lüzumlu olduğu açıklandı. 

Ripple geliştirici ekibi volüm indiriminin iyi mi gerçekleştirileceğini de belirtti. 

“Volüm indirimi RippleNet üyelerine, belirli tarihlere bakılırsa entegrasyon ve volüm kilometre taşlarına ulaştıklarında entegrasyon-ücret indirimi ve lisans sağlayacak. İşlenen hacme bağlı olarak bu indirimler entegrasyon ücretlerinin %50 ila %300’ünü ve ilk senenin lisans ücretlerini kapsayabilir”

Ripple’in RippleNet’in pazarlama teşviki benimsenmesi için uygulayacağı bu program Ripple çözümlerini kendi alan kişi için destekleyen uygun müşterilerin pazarlama maliyetinin karşılanmasını sağlayacak. Ripple müşterilerinin toplam maliyetini düşürmek amacıyla, uygulanacak olan bu program ek olarak mesajlaşma ve çeşitli araçlarla pazarlama çabalarını destekleyecek. 

Ripple tarafınca uygulanacak olan teşvik, ilk gelene ilk hizmet temelinde oluşturulup sunulacak. XRP ya da USD olarak teşvik almak mümkün olacak. Müşterilerin teşviki XRP olarak alması durumunda daha sıhhatli XRP market desteği için benzer satış kısıtlamaları uygulanacak. 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.