Ripple Yatırımcısını Sevindirmeyi Başarabilecek Mi?

Kripto para birimlerinde genel olarak aşağı yönde hareket devam ederken Ripple’da son durum pek fazlaca kripto para yatırımcısı tarafınca merak ediliyor. İşte Ripple’da son durum analizimiz.

Bilhassa son iki haftada genel olarak pozitif bir grafik çizemeyen kripto para sektöründe düşüş baskısı hakimiyetini sürdürmeye devam ediyor. Bu haftaya da fena bir başlangıç meydana getiren kripto para birimlerinde kayıplar derinleşiyor. Bitcoin ve Ethereum’a oranla daha çok kayıplar yaşayan Ripple’da son durum yatırımcısı tarafınca pek iç açıcı görünmüyor. Zira Ripple bilhassa son 2 gündür Bitcoin ve Ethereum’a oranla daha çok kıymet kaybediyor.

Ripple Fiyatlarında Yeni Durak!

Kripto para birimleri içinde spekülasyonlara en açık para birimi olan Ripple fiyatlarında yeni durak 0.30 dolar seviyelerine kadar düştü. Son 24 saat süresince XRP fiyatı dolar karşısında yüzde 2.7 kıymet kaybederek bu yazının yazıldığı sıralarda 0.335 dolar seviyesinden işlem görüyor, sadece XRP / BTC parametresindeki eğilim hareketi 9.000 Satoshi işaretinin fazlaca üstünde olduğundan Ripple yatırımcıları için gelecek ümit verici. 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.