Ripple Yükselişe Geçti: XRP Neden Yükseliyor? İşte Detaylar

Bugün sabah saatlerinde San Francisco merkezli kripto para girişimi Ripple’ın İzlanda merkezli kripto para alım satım platformu Algrim’i satın aldığını duyurmuştuk. 30 Eylül’de piyasaya çıkan Medium gönderisiyle satın alımı duyuran Ripple’ın İzlanda‘da bölgesel üs oluşturma hamlesi Ripple‘ı (XRP) atağa kaldırdı.

XRP satın alma duyurusun arkasından sert bir yükseliş yaşayarak 0,24 dolardan 0,26 dolara kadar terfi etti. Ortalama birkaç saat içinde %8’e yakın kıymet kazanan popüler altcoin bu yükselişini sürdürüp sürdüremeyeceği ise merakla umut ediliyor.

Söz mevzusu hamlesiyle beraber Avrupa’daki varlığını daha da güçlendiren Ripple’ın bünyesine altı mühendis daha katılmış oldu. İzlanda merkezli alım satım platformu Algrim, 2017 yılının Aralık ayında ülke tarihinin en büyük soygunlarından birine ev sahipliği yapmış ve 100’den fazla kripto para madencilik ekipmanı çaldırmıştı.

Bu tarz şeyleri da okuyabilirsiniz:

Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.