Ripple’a talep düştü

Ripple’a bir süre ilkin yine yükselmeye başlamasının tesirleri sonucunda fiyatının üstün dereceli kırması beklentisi ortaya çıkmış ve bu fiyat beklentisi mevzusunda bir ekip gelişmeler ortaya atılmıştı. Bir süre ilkin ortaya atılan iddialar Ripple hakkında yıl sonu beklentisinin en fazla kazandırabilecek kripto para bulunduğunu ortaya koymuş ve yatırımcıları bu mevzuda ”daha büyük oranda yükseliş olacak” beklentisinin yine ortaya çıkmasında etkili olmuştu. Bitcoin fiyatının dengelenmesi sonucunda Ripple fiyatının düşüş yaşaması yatırımcıları mutsuz ederken, kimi Ripple yatırımcıları ise ne olursa olsun vazgeçmeyecek olduklarının net mesajını verdiler.

Ripple’a talep fikir Bitcoin’e terfi etti

Ripple’a talebin azalması sonucunda en fazla talep Bitcoin’e yine yükselmeye başladı. Bazı yatırımcılar için bu yitik demek iken, bazıları için ise Ripple’ın fiyatının düşmesi ve Bitcoin’de dengelenme sürecinde olunması mevcut Bitcoin yatırımcıları için son aşama pozitif yönde olarak değerlendirildi.

  • Ripple ve Bitcoin birçok yönden değişik kripto paralar ve her ikisi piyasada en etkili 3 kripto para birimi içinde yerini almakta. Bitcoin 1., Ripple ise 3. sırada yer almakta.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.