Ripple’ın Swell 2019 Konferansına 10 Günden Daha Az Kaldı: İşte Bilmeniz Gerekenler

Ripple’ın her yıl düzenlenen hususi konferansı Swell, 7-9 Kasım tarihleri ​​içinde Singapur’da gerçekleştirilecek. Swell 2019 konferansı, finans dünyasından tanınmış adların katılacağı devasa bir etkinlik olacak. Swell konferansı sebebiyle her yıl  olduğu benzer biçimde bu yıl da XRP’nin satın alma baskısı sebebiyle yükseliş trendine gireceği tahmin ediliyor. XRP Army, Swell 2019’un Ripple’ın XRP’sinin fiyatına oldukça mühim bir katkı sağlayacağından güvenli.

Swell 2019

Swell konferansı, dünyanın önde gelen isimlerini regülasyonlar, ödemeler ve teknoloji ile buluşturmayı amaçlıyor. Etkinlikte, Hindistan’ın eski Merkez Bankası Başkanı ve eski Baş Ekonomisti Bkash CEO’su Kamal Quadir konuşma meydana getirecek. Singapur Dışişleri Bakanlığı Büyükelçisi Chan Heng Chee de Swell konferansında konuşma meydana getirecek adlar içinde.

Ripple, kendisini nihai küresel ödeme hizmeti olarak markalaştırarak, enerjisini ve hakimiyetini dünyanın dört bir yanına genişletmeyi planlıyor. Ek olarak bu ayın başlarında, Ripple marka bilinirliği arttırmak için bir kampanya dahi başlatmıştı.

Yatırımcılar Ripple’ı Suçluyor

Şu anda, XRP tüm zamanların en yüksek seviyesinin neredeyse %90 altında 0.296 dolar seviyesinde işlem görüyor. Kripto para yatırımcıları Ripple’ı kar etmek için evvelinde tüm XRP’leri kazmakla suçluyor. Bu sebeple topluluk XRP fiyatının Ripple Labs’in piyasaya devamlı olarak sürdüğü XRP’ler yüzünden bir türlü yükselişe geçemediğini korumak için çaba sarfediyor. Bu da XRP’nin fiyatının yukarı yönlü bir ivme kazanmasını engelliyor. Sadece Swell konferansına 10 günden daha azca bir süre kaldı. Swell 2019, XRP’nin tekrardan fiyatlanmasına destek olabilir.

Öne çıkan gelişmeler:

Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.