Roger Ver: BCH’ye geçişler artış gösterdi

Roger Ver, kripto paralar mevzusunda yapmış olduğu açıklamalarına devam ediyor. Yatırımcıların kısa süre içinde Bitcoin yerine Bitcoin Cash’i tercih etmeye başlamış olacak bulunduğunu ifade eden Ver, bunun en iyi örneklerini görmeye başladıklarını deklare etti. Bitcoin Cash yatırımına gelen ilgi ve talebin son aşama arttığının bilincinde olduklarını, bunu yakından izlemeye devam ettiklerini ifade eden meşhur isim, yatırımcıları da bu mevzuda tekrardan gerçek Bitcoin olarak gösterdiği BCH’ye yatırım yapmaları mevzusunda uyardı.

Bitcoin Cash yatırımının son aşama güvenilir bulunduğunu ve dikkat çeken yatırım araçlarından bir tanesi bulunduğunu dile getiren Bitcoin.com’un sahibi Roger Ver, Bitcoin’de yatırımı olan insanların artık yeni tercihlerinin Bitcoin Cash’ten yana olmaya devam edecek bulunduğunu deklare etti.

BCH daha çok ilgi görebilir

BCH’nin daha çok ilgi görmesi yada görmemesi mevzusunda tam net bilgiler bulunmasa da yatırımcıların kısa vadede BCH’yi BTC’ye oranla fazlaca daha çok tercih edecek oldukları mevzusunun tamamen yanlış ifade olduğu ve Ver’in bu mevzuda kendisine ilişik kripto para olan altcoin Bitcoin Cash’i iyi göstermek için bu şekilde açıklamalar yaptığına inanılıyor. Roger Ver, kripto paralar mevzusunda yapmış olduğu açıklamalar ile tepki çeken adlardan bir tanesi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.