Roger Ver: Bitcoin Etkisini Kaybetti

Bitcoin.com CEO’su Roger Ver, kripto paralarda yaşanmış olan bir ekip gelişmelerin etkisinden dolayı Bitcoin’in piyasada olan tesirini ve enerjisini tek tek kaybettiğini ve bunun sonucunda kripto para sahiplerinin negatif bir süreçte bulunduğunu iddia etti.

İfadelerinde kripto paralar ile ilgili olarak ”Eğer siz hükümet olsaydınız ve dünyadaki kripto para kabulünü geciktirmek isteseydiniz, yapabileceğiniz en iyi şey, topluluğa birazcık sıkıdüzen uygulayıp Bitcoin ağını tamamen tam düğümlerden çalışıyor hale getirip, sonrasında bunu yüksek işlem tutarı ve fena kullanıcı deneyimi sunan %100 kapasitede çalıştırıp, insanların Bitcoin’den başka bir şey kullanmasını sağlamak olurdu. ”  sözlerini kullanan Ver, Bitcoin’in tesirini kaybetmesinin arkasında yatan sebeplerin birçok sebebi bulunduğunu ve %47.3 oranında piyasaya hakim olan BTC’nin %50 ve üstü olan egemenlik tesirini kaybettiğini deklare etti.

BTC Hala Büyük

Bitcoin hala daha piyasanın en büyük kripto para birimi olarak tanınıyor ve piyasada oldukça çok iyi durumda. Kripto paralar içinde en iyisi olarak görülen Bitcoin, hem yatırımcıların yüzünü güldürüyor, hem kripto paralar içinde en büyüğü olarak gücüne güç katmayı sürdürüyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.