Roger Ver’in Sahibi Olduğu Bitcoin.com Kendi Kripto Para Borsasını Açıyor

Geçtiğimiz aylarda local.bitcoin.com’u piyasaya sürerek Finlandiya merkezli P2P kripto para pazarı LocalBitcoins’e rakip olan Roger Ver’in sahibi olduğu Bitcoin.com şimdi de kripto para borsası kuruyor.

2 Eylül’de açılması planlanan borsa 50’den fazla işlem çiftini destekleyecek. Yeni kurulacak borsada Bitcoin Cash işlem çiftleri de yer alacak. Bilinmiş olduğu suretiyle 2017 senesinde Bitcoin’in hard fork’a gitmesi sonucunda ortaya çıkan Bitcoin Cash’e en büyük desteği Roger Ver veriyor. Borsada yer alacak öteki baz kripto paralar ise alışılmış olduğu suretiyle Bitcoin, USDT ve Ethereum olacak.

Roger Ver, kısa süre ilkin sahibi olduğu Bitcoin.com’un CEO’luk görevinden ayrılmıştı. Ver, hali hazırda yönetim kurulundaki görevine ise devam ediyor. Yeni kuracakları borsaya ilişkin bir ekip açıklamalarda bulunan Ver, şunları kaydetti:

Bitcoin Cash’i ve öteki kripto paraları hepimiz için daha erişilebilir kılmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Geride bıraktığımız Haziran ayında Bitcoin Cash alım satımı için local.bitcoin.com’u piyasaya sürmüştük. Şimdi ise Bitcoin.com’un piyasaya süreceği borsa ile kripto para portföyünüzü çeşitlendirebilirsiniz.

Ön Kayıt Yapanlar Ödül Kazanacak

Bitcoin.com’un kuracağı borsaya, ön kayıt yaptıran ve açılıştan sonraki yedi gün içinde bir işlem gerçekleştiren kullanıcılar borsadaki işlemlerinde ödeyecekleri komisyonlarda %25 indirim kazanacak. Ek olarak borsaya ön kayıt meydana getiren kullanıcılar 10 bin dolarlık ödül havuzundan kazanç sağlayabilecek.

Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.