Rusya’nın Silk Road’u Olarak Bilinen Hydra, ICO Düzenleme Planlarını Açıkladı

Rusya’nın en büyük dark web pazarı olarak malum Hydra, yasadışı ürünler için internasyonal, merkezi olmayan bir pazar geliştirme planlarını deklare etti. Mahalli medya organlarında yer edinen haberlere nazaran Hydra bu hedefe ulaşmak için ICO düzenlemeyi planlıyor.

Her ne kadar ICO’ların popülaritesi azalsa da sadece Rusya’nın Silk Road‘u olarak malum dark web pazarı Hydra, bu kitle fonlaması yöntemini uygulamakta sakınca görmüyor. Platform, Rusya ve Bağımsız Devletler Topluluğu (BDT) ülkelerinin ötesine genişleme arayışı içinde. Pazar, kullananların uyuşturucu ve düzmece para şeklinde yasa dışı ürün ve hizmetler satın almalarına olanak sağlıyor. Hydra, yaklaşmakta olan ICO’suyla yeni pazarlara açılma arayışı içine girecek.

ForkLog Uyardı!

Rusya’nın önde gelen teknoloji gösterim organı ForkLog, Hydra’nın planlarını deklare etti ve dark internet sayfasında gösterilen bir yatırım mutabakatına değindi. ForkLog ek olarak bu ICO girişimin dolandırıcılık girişimi olabileceği mevzusunda da uyarıda bulunmuş oldu.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.