Salesforce CEO’su Marc Benioff: Kripto Para Çözümleri Geliştirdik

ABD’nin teknoloji şirketlerinden birisi olarak tanınan Salesforce’nin CEO’su Marc Benioff, yapmış olduğu izahat ile beraber kendilerinin Blockchain teknolojisi ve kripto para çözümleri geliştirdiklerini doğruladı. Kendilerinin geliştirdikleri çözümler ile beraber kripto para yatırımcılarının ve her alandaki kullananların daha rahat erişim sağlayabilecek olduklarını belirten Salesforce CEO’su Marc Benioff, ”daha güvenli çözümler geliştirdik” dedi.

Salesforce CEO’su Marc Benioff, ”Dreamforce vasıtasıyla Salesforce için ve müşterilerimiz için Blockchain ve kripto para çözümleri üretebilmeyi umuyoruz. Bence bu hepimiz için coşku verici bir mevzu.” ifadelerini kullandı.

Kripto Para Yazılımlarına İlgi Artıyor

Dünyada kripto para yazılımlarına her geçen gün daha çok ilginin artması sonucunda ortaya çıkan büyük ilginin sonucu olarak Blockchain teknolojisi başta olmak suretiyle kripto paralar sık sık kullanılıyor. Bununla ilgili olarak çoğu zaman ABD’de kullanılan bu sistemler Asya vatanlarında benzer şekilde tavan yapmış durumda iken Türkiye’de ise oldukca sayıda kullanıcının kripto para ve Blockchain mevzusunda ilgi gösterdikleri bilinmekte. Salesforce CEO’su Marc Benioff‘un yazılımının ne süre yayınlanacak olduğu ise merak mevzusu.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.