Samsung’un Listelediği Yeni Kripto Para Hangisi?

Samsung’un Blockchain cüzdanı Tron’dan sonrasında Elrond (ERD) token’ı da listeledi.

Gönderilen basın bülteninde Elrond, Samsung’un ERD token’ı Blockchain ekosistemine “karşılıklı yarar elde eden” bir ortaklıkla desteklediğini bildirdi. Listelemeyle beraber, Samsung kullanıcıları Elrond ağı üstünde oluşturulmuş token ve merkezi olmayan uygulamalara (dApps) kolayca erişebilecek, Elrond Samsung yardımıyla geniş kitlelere ulaşabilecek. Bir ERD token’ı basın zamanında 0.001774 dolardan işlem görüyor.

Elrond, piyasaya süreceği ilk dApp’e ilişkin detaylı data paylaşmadı sadece bunun bir tüketici uygulaması olacağı ve Samsung uygulama mağazası vasıtasıyla sunulacağı açıklandı.

Samsung’dan Bir Haftada İki Ortaklık

Samsung Blockchain cüzdanı şu anda Elrond’un haricinde Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Aergo token’i de destekliyor. Samsung, bu haftanın başlarında, geliştiricilerin TRON blok zinciri üstünde uygulamalar oluşturmalarını ve müşterilerin blockchain özellikli akıllı telefonlarıyla bu uygulamalara erişmelerini sağlamalarını sağlamak için TRON desteği sunmaya başladığını açıklamıştı.

Öne Çıkan Gelişmeler

Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.