SICAK GELİŞME: Binance CEO’su Changpeng Zhao Önümüzdeki Günlerde Türkiye’ye Geliyor

Önder kripto para borsası Binance’in CEO’su gelecek günlerde Türkiye’ye geleceği kesinleşti. Geçtiğimiz ay Türkiye’yi ziyaret etmesi için Türk kripto para topluluğunun kampanya başlatmış olduğu CZ, 18-19 Kasım tarihleri içinde İstanbul’da düzenlenecek Türkiye Ana para Piyasaları Kongresi‘nde konuşma meydana getirecek.

Oldukça kısa bir süre ilkin Türkiye Ana para Piyasaları Kongresi web sitesi üstünden meydana getirilen güncellemede konuşmacılar içinde önder kripto para borsası Binance’in CEO’su Changpeng “CZ” Zhao da katılacak.

Changpeng Zhao, 19 Kasım’da saat 13:30’da moderatör Gökhan Seçkin‘in kendisine yönelttiği soruları yanıtlayacak.

Binance CEO’su son olarak geçtiğimiz ay Rusya’nın Moskova kentinde bir etkinliğe konuşmacı olarak katılmış ve burada Binance’in oldukca kısa bir süre içinde Rus Rublesini desteklemeye başlayacağını duyurmuştu.

Gelecek günlerde Türkiye’ye çıkarma meydana getirecek olan CZ’den oldukca kısa bir süre içinde yeni bir hamle görebiliriz.

Öne Çıkan Gelişmeler

Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.